Yeni Broşür

HakmaR Aktüel

Hakmar market onlarca hesaplı ürünün yer verildiği aktüel kataloğunu yayınladı. Hakmar 1 Ekim 2020 tarihinde...
Hakmar market haftanın ekonomik ürünlerini yeni broşür ile duyurdu. Hakmar 3 Eylül 2020 tarihinde avantajlı...
Hakmar market kampanya dönemine özel hazırladığı ürün kataloğunu paylaştı. Hakmar 13 Ağustos 2020 tarihinde yüzlerce...
Hakmar mağaza fırsatları bu hafta vatandaşlar için yenileniyor. Hakmar 6 Ağustos 2020 tarihinde yüzlerce marka...
Hakmar market yeni haftanın ürünleri vatandaşların hizmetine sunuyor. Hakmar 30 Temmuz 2020 tarihinde beklenen ürünleri...
Hakmar market yüzlerce hesaplı üründe muhteşem indirimlere yer veriyor. Hakmar 23 Temmuz 2020 tarihinde kaçırılmayacak...

Hakmar Aktüel Katalog

 

Haftalık olarak yayınlanan Hakmar aktüel ürün kataloğu sitemizde yer almaktadır. Hakmar marketleri indirimli aktüel fırsat ürünlerini her perşembe günleri mağazalarında satışa sunuyor. Bulunduğu yerlerde en çok tercih edilen ve alışveriş yapılan marketler zinciri olan Hakmar her hafta pek çok çeşit kaliteli marka ürüne indirimli fiyatlara reyonlarında yer veriyor. Hakmar broşürü içerisinde her kesim bütçeye uygun fiyatlı fırsat ürünlerini bulabilmeniz mümkün.

 

Hakmar Broşürü ve İndirim Kataloğu

 

Hakmar mağazalarına hangi ürünler var diye merak ediyorsanız sizler için günler öncesinden yayınladığımız ürün broşürlerini inceleyebilirsiniz. Kaliteli ürün uygun fiyat sloganı ile vatandaşlara her hafta perşembe günlerine özel indirimler hazırlayan Hakmar marketlerinde indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Alışverişlerinizi perşembe günü Hakmar yeni indirim günlerinde çok daha hesaplı ve ucuz fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hakmarda Bu Hafta Hangi Ürünler Var?

 

Hakmar reyonlarında yer alan fırsat ürünleri piyasaya göre neredeyse yarı fiyatına sahip olmanız mümkün. Hesaplı alışveriş yapmak, kaliteli ürünleri ucuz fiyatlarla sahip olmanız için Hakmar aktüel broşürünü takip etmeniz yeterli olacaktır. Haftalık olarak satışa sunulan Hakmar indirimli ürünleri stoklarla ve renklerle sınırlı olduğunu unutmayın.

 

Sizde Hakmar katalog, broşür ve aktüel ürünlerini kaçırmak istemiyorsanız sayfamızı takip etmeye devam edin.